Wrocław, 10-11-2013           
           
 
Magdalena Zybura
dz. nr 283
w ROD Dolinka
we Wrocławiu                                              
 
 
 
 
 
                                                        Premier Donald Tusk
                         Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
00-583 Warszawa
Al. Ujazdowskie 1/3
 
 
 
 
STANOWISKO
 
Jestem długoletnim użytkownikiem działki i członkiem związku PZD. To co dzisiaj się dzieje na arenie politycznej w sprawie naszych działek i nas działkowców , to budzi we mnie odrazę , brak szacunku dla ludzi którzy z pasją tworzą ogrody jak również wielką nonszalancję dla prawa. Piszę bo jestem zniesmaczona zachowaniem pańskich kolehów i koleżanek z Platformy obywatelskie. Ten brak szacunku przejawia się na każdym kroku, a Pan jako Premier RP nic nie robi aby temu zapobiec.
            Apeluję do Pana o zdecydowaną reakcję zmierzającą do odrzucenia z zapisów projektu obywatelskiego art. 30. Jeśli Pański głos ma znaczenie w szeregach Platformy Obywatelskiej, to nie wyobrażam sobie innego scenariusza, jak przyjęcie sugestii działkowców. Działkowcy nie chcą brać udziału w grach i wojnach politycznych. Walczą jedynie o dobre i sprawiedliwe prawo, które pozwoli im bezpiecznie korzystać ze swoich ogrodów. 
            Panie Premierze , bo to od Pana zależy czy będziemy mieli dobrą ustawę- zgodną z konstytucją czy też następny bubel prawny ,który za chwilę znajdzie się w koszu. Nadszedł ten czas, aby powiedzieć sobie STOP”. Dzisiaj oczekuję sprawiedliwości i rozsądku, nie tylko od Premiera i od Posłów którzy stanowią prawo, nie tylko na dziś i jutro, ale także dla przyszłych pokoleń.
 
Z poważaniem
Magdalena Zybura
 

 

 

Warto odwiedzić


 

Logowanie