ZARZĄDY ROD
MIASTA WROCŁAWIA
 
Harmonogram szkoleń kandydackich na rok 2020
Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców we Wrocławiu  organizuje w roku 2020 dla nowychdziałkowców dwanaście trzydniowych kursów kandydackich.
Szkolenia z zakresu ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych z 13.12.2013r., Statutu PZD, Regulaminu ROD, praw i obowiązków działkowca, zasad zagospodarowania działki i podstaw sadownictwa, warzywnictwa, nawożenia i ochrony roślin będą trwać około 160 minut w każdy dzień  i odbędą się w Okręgowym Domu Działkowca we Wrocławiu przy ul. Starogroblowej 4 (przedłużenie ul. Długiej)  w następujących terminach:              
 
 
Dojazd do Okręgowego Domu Działkowca autobusem nr 122 z Dworca Głównego nr 128 z dz. Psie Pole, lub nr 127 z dz. Krzyki i nr 103 z Pl. Jana Pawła II. Wysiąść należy na przystanku „ Na żądanie”- Popowice (Stacja kolejowa).
Mając na uwadze, że wystawione przez OZ PZD ŚWIADECTWO ukończenia kursu jest jednym z warunków zawarcia przez Zarząd Ogrodu umowy dzierżawy działkowej, oraz zatwierdzenia przez Zarząd ROD umowy przeniesienia praw do działki, prosimy zarządy ogrodów o kierowanie na szkolenie wszystkich ubiegających się o działkę w ogrodzie działkowym.
Koszty szkolenia kandydatów na działkowców ponosi Okręgowy Zarząd PZD we Wrocławiu z Funduszu Oświatowego OZ, tworzonego z opłaty ogrodowej na Fundusz Oświatowy, pobieranej przez zarząd ROD. Opłata ta w roku 2020 wynosi 180zł z czego 36zł pozostaje na Funduszu Oświatowym w ROD, a pozostałą kwotę należy przekazać na konto Funduszu Oświatowego Okręgowego Zarządu PZD we Wrocławiu z przeznaczeniem na roczną prenumeratę miesięcznika „Działkowiec” dla nowego działkowca, zgodnie z uchwałą KR PZD nr 6/III/2015 z dnia 01 X 2015r.
 
 

ZałącznikWielkość
Harmonogram szkoleń na 2020r.-NOWY.doc55 KB
skierowanie dla działkowców na szkolenie.doc30 KB

Warto odwiedzić


 

Logowanie