23.06.2020


● Uprawiacie na swoich działkach warzywa, owoce i zioła? Znacie i stosujecie program wdrażania własnych upraw na działkach nowoczesnymi metodami opracowany przez PZD– „Otwarty Program zagospodarowania działek na miarę potrzeb współczesnych rodzin”?
● Troszczycie się o klimat stosując m.in. racjonalną i oszczędną gospodarkę wodą, pozyskiwanie i gromadzenie deszczówki na różne sposoby, bądź inne ekozabiegi opisane w „Otwartym Programie klimatycznym”?
Napiszcie do Wydawnictwa „działkowiec”! i podzielcie się swoimi doświadczeniami, osiągnięciami i sukcesami w tych dwóch tak ważnych tematach! Na Wasze uprawowe bądź ekologiczne relacje, inspiracje, zdjęcia i przemyślenia czekamy pod mailem redakcja@dzialkowiec.com.pl
Najlepsze zgłoszenia będziemy prezentować na naszych łamach, aby były inspiracją dla innych.
Troska o dobro wspólne – nasz klimat, a także promocja własnych upraw są potrzebne, ważne i bezwzględnie konieczne. Zróbmy to razem! Zainspirujmy się!
Najciekawsze pomysły nagrodzimy też ekoprezentem – książkowym „Kalendarzem Biodynamicznym 2020”. A wszystkich, którzy chcieliby wiedzieć więcej o otwartych programach PZD odsyłamy na stronę www.pzd.pl
Zapraszamy!  
Redakcja „Działkowca”
⁕ Przesłanie zdjęć, opisów, relacji itp. jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich bezpłatną publikację. W przypadku wizerunku osób konieczna jest ich pisemna zgoda na publikację. Do zgłoszenia należy dołączyć klauzulę o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres email) w celu realizacji publikacji na łamach miesięczników „działkowiec” i „Mój Ogródek” oraz fanpagach i stronach internetowych Wydawnictwa bądź przesyłki nagrody za publikację.

 

 

Warto odwiedzić


 

Logowanie