W każda środę (zaczynając od 10 lipca) na łamach reaktywowanego niedawno dziennika "Trybuna" publikowane będą teksty poświęcone aktualnej sytuacji ogrodów i Związku. Stałą rubrykę stanowiły będą także porady ogrodnicze dla działkowców. Zachęcamy wszystkich działkowców, i nie tylko, do śledzenia tych publikacji, gdyż mogą one stanowić ważne źródło pozyskiwania informacji na temat tego, co dzieje się obecnie w Polskim Związku Działkowców. 
 
A co w dzisiejszym wydaniu "Trybuny"?
W zakładce "Porady ogrodnicze" można dowiedzieć się m.in. co zrobić z resztkami roślinnymi, które  powstają na działce, w jaki sposób skutecznie odchwaszczać  uprawy, do kiedy można wysiewać rośliny dwuletnie, co zrobić, gdy na liściach róż pojawią się czarne plamy, jakie warzywa możemy jeszcze posadzić, w jaki sposób dbać o mieczyki, w jaki sposób skutecznie rozmnożyć byliny.
W dzisiejszym wydaniu "Trybuny" można przeczytać także tekst "Jak nie ogrody, to co", w którym omówione są korzyści które działkowcy, mieszkańcy miast, a także gminy czerpią z istnienia ogrodów. Nie brakuje tych którzy chcą doprowadzić do ich likwidacji. Dlaczego? Powód wbrew pozorom jest prosty. Ale o tym więcej w "Trybunie".
Zachęcamy do lektury.
 

Warto odwiedzić


 

Logowanie