L I S T
 
          Zarządu i Członków Rodzinnego Ogrodu Działkowego "RELAKS" w GÓRZE     woj.Dolnośląskie.
         Dnia 12 lipiec 2013 r.
 
Pan/i/
Andrzej Kania
Marek Łapiński
Katarzyna Matusik– Lipiec
Halina Rozpondek
Krystyna Sibińska
Tomasz Smolarz
Adam Żyliński
 
Bartosz Kownacki – Przewodniczący
Grzegorz Schreiber
Stefan Strzałkowski
Wojciech Zubowski
Dariusz Cezar Dziadzio
Zbyszek Zaborowski
Piotr Zgorzelski
Jarosław Żaczek
 
Zarząd Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Relaks" w Górze reprezentujący interesy Działkowców z tego ogrodu zwraca się z prośbą o poparcie Obywatelskiego Projektu Ustawy o Rodzinnych Ogrodach Działkowych.
Działkowcy domagają się uchwalenia dobrej ustawy , która uwzględni ochronę praw nabytych.
Działkowcy nie godzą się na likwidację Polskiego Związku Działkowców , gdyż w sytuacjach koniecznych Polski Związek Działkowców stoi na straży poszanowania i przestrzegania przepisów praw działkowców i obowiązującej ustawy.
Decyzją Trybunału Konstytucyjnego działkowcy zostali pozbawieni swoich praw i przywilejów ,takich jak zwolnienia podatkowe i prawa do gruntu.
Działkowcy wiedzą jak ważne jest utrzymanie jedności Związku, dlatego w tak trudnym czasie okazują swoje nieustające poparcie dla dalszych działań Polskiego Związku Działkowców w obronie ruchu działkowego w Polsce.
Oczekiwania Działkowców są niezmienne : domagają się uchwalenia dobrej ustawy , która zapewni ochronę praw nabytych związanych z korzystaniem z działek , oraz zapewni prawo do posiadania własnej ogólnopolskiej organizacji.
Mamy nadzieję , że nasze prośby znajdą zrozumienie wśród polityków wszyskich partii przy podejmowaniu decyzji w sprawie Ustawy o Rodzinnych Ogrodach Działkowych.
 
Z poważaniem.
 
Zarząd oraz Członkowie ROD " Relaks" w Górze.

Warto odwiedzić


 

Logowanie