05.04.2022

 

! KONKURS EKO Działkowiec !
CZYLI KASA DLA TWOICH RODZINNYCH OGRÓDKÓW DZIAŁKOWYCH
 
 ZASADY
Kup przez e-sklep Agro-Efekt promocyjne produkty CELLULAD, TERRA-EFEKT lub TERRA-WITA po obowiązkowej rejestracji, a w uwagach wpisz dokładną nazwę ROD i miejscowość gdzie uprawiasz działkę (nazwa ROD + miasto).
 
 NAGRODY
Jeden spośród zgłoszonych ROD otrzyma nagrodę* w postaci wsparcia finansowego (dofinansowanie do inwestycji lub jej sfinansowanie w całości w zależności od wielkości uzbieranej puli).
*NAGRODA nie ma górnej granicy, pula zbierana przez działkowiczów będzie wciąż rosła!
 
 PRODUKTY PROMOCYJNE
Konkursem objęte są tylko produkty innowacyjne z uwagi na brak okresu karencji po ich zastosowaniu: Terra-Efekt, Terra-Wita i Cellulad- bezpieczne i ekologiczne, które są przyjazne dla środowiska, nietoksyczne dla ssaków, pszczół i organizmów wodnych.
 
 REGULAMIN KONKURSU dostępny w opisie produktów objętych konkursem Terra-Efekt, Terra-Wita i Cellulad 
 
 
ZOSTAŃ EKO Działkowcem
Uprawiasz od lat „swoje” warzywa?
Chcesz zamienić trawnik na inspekt ogrodowy?
Planujesz rozpoczęcie przygody z produkcją warzyw i owoców w ogródku?
ZOSTAŃ EKO  Działkowcem  i produkuj zdrowe oraz pełnowartościowe warzywa i owoce, bez pozostałości po chemicznych środkach ochrony roślin, a przy okazji zrób coś dla swoich Rodzinnych Ogródków Działkowych. Weź udział w konkursie organizowanym przez Agro-Efekt, kup produkty promocyjne i zmień podejście na EKO.
Produkty promocyjne to preparaty biologiczne zawierające mikroorganizmy, które dostarczą dodatkowych ilości makro i mikroelementów, polepszą ogólny rozwój roślin, przyczynią się do poprawy struktury gleby, ograniczą ilość dostępnych metali w glebie, zwiększą odporność roślin, a także ograniczą rozwój patogenów grzybowych na roślinach i resztkach przeznaczonych do kompostowania.

 

 

Szczegółowe informacje na temat konkursu dla Działkowców dostępne są na stronie internetowej Agro-Efekt:

https://sklep.agroefekt.pl/pl/c/Konkurs-EKO-DZIALKOWIEC/339

Warto odwiedzić


 

Logowanie