16.09.2022

 
W dniu 12 września br. rozpoczął się pierwszy po okresie pandemii cykl trzydniowych szkoleń dla nowych działkowców organizowany w Okręgowym Zarządzie Polskiego Związku Działkowców we Wrocławiu, w którym uczestniczyło 56 nowych działkowców. Po wcześniejszym telefonicznym zapisaniu się na szkolenie działkowcy uczestniczą w wykładach z zakresu m.in. Regulaminu Rodzinnego Ogrodu Działkowego, mają również możliwość poszerzenia wiedzy o tematykę związaną z ochroną roślin- prawidłowego stosowania środków ochrony roślin zgodnie z instrukcją podaną przy preparacie, sadzenia i pielęgnacji drzew, krzewów owocowych oraz doboru odmian, sadzenia i pielęgnacji roślin ozdobnych na działce. Na zakończenie trzydniowego szkolenia każdy z uczestników otrzymuje świadectwo ukończenia szkolenia- które przekazuje do Zarządu ROD.

 
Zachęcamy wszystkich nowych działkowców do zapoznania się z harmonogramem szkoleń dla nowych działkowców, który jest dostępny na naszej stronie internetowej:  http://www.ozpzd-wroclaw.pl/node/6866
 
Obecnie trwają telefoniczne zapisy na terminy październikowe oraz listopadowe. Skierowany na szkolenie działkowiec zapisuje się telefonicznie, dzwoniąc do OZ PZD we Wrocławiu pod nr telefonu: 798-697-354 w godzinach od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku. Brak zapisu telefonicznego wiąże się z brakiem możliwości uczestnictwa w szkoleniu, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.
 
Serdecznie zapraszamy!
Anna Melska
St. Instruktor ds. oświaty ogrodniczej OZ PZD Wrocław

Warto odwiedzić


 

Logowanie