WYŚLIJ LIST DO POSŁÓW

Projekt obywatelski trafił do komisji sejmowych. Od ich członków zależeć będzie dalszy los inicjatywy obywatelskiej. Kliknij w list z apelem do Posłanek i Posłów. Możemy ich przekonać. Wystarczy, że u góry wpiszesz swoje imię i nazwisko, a także adres e-mail. Aby wysłać list do parlamentarzystów musisz jeszcze przepisać kod (literowo-cyfrowy), który znajduje się pod treścią listu (zabezpiecza przed spamem), a następnie wcisnąć przycisk WYŚLIJ

(więcej…)

Naiwnym, którzy jeszcze wierzą politykom PO

W dzisiejszym wydaniu gazety Metro (24.04.2013r.) ukazał się artykuł pt. „Żegnajcie, ogródki. Kapitał idzie”, który przedstawia historię ogrodu rodzinnego zorganizowanego przez Hutę Warszawa dla swoich pracowników. Ogród ten nie należał do PZD i w związku z tym nie korzystał i nie może korzystać z dobrodziejstw obowiązującej jeszcze ustawy o ROD.
(więcej…)

KOMUNIKAT Okręgowego Zarządu PZD we Wrocławiu !

Jutro, w dniu 19 kwietnia 2013r. w Sejmie RP odbędzie się głosowanie nad przyszłością ogrodów działkowych.
Warto by działkowcy jeszcze dziś napisali do posłów o naszych oczekiwaniach, by poparli obywatelski projekt ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych.
Poniżej zamieszczamy adresy emaliowe do posłów okręgu wrocławskiego :

(więcej…)

Totalna krytyka projektu PO w Sejmie

Po prezentacji projektów, głos w dyskusji zabrali posłowie wszystkich klubów parlamentarnych. Posłowie Prawa i Sprawiedliwości wskazywali w swoich wystąpieniach, że przepisy proponowane przez Platformę Obywatelską otwierają furtkę dla przejęcia ogrodów działkowych przez miasta i co za tym idzie – przez deweloperów, którzy chcieliby przejąć atrakcyjne tereny zajmowane teraz przez działkowców.

(więcej…)